بایگانی نوشته‌ها


روش‌های ارزشگذاری شرکت‌ها

روش‌های ارزشگذاری شرکت‌ها

ارزشگذاری سهام شرکت‌ها از جمله چالشی‌ترین اقدامات اجرایی در حوزه مدیریت سرمایه گذاری و مدیریت سبد دارایی‌های مالی است. با گذری بر مدل‌های ارزشگذاری علی‌الخصوص مدل‌های تنزیل جریانات نقدی، به این نتیجه مهم دست پیدا خواهیم کرد که ارزش ذاتی شرکت زمانی دست‌یافتنی خواهد بود که با شناخت از کسب و کار و عملیات و جزئیات ساختار هزینه و درآمد شرکت، استنباط کاملی در خصوص برقراری تعادل پایدار در شرکت حاصل گردد.

ارزشگذاری برند Brand valuation

ارزشگذاری برند Brand valuation

ارزش‌گذاری برند (Brand Valuation) در تعریف ساده به فرایند تخمین ارزش مالی یک برند گفته می‌شود. در چنین فرایندی مانند ارزش‌گذاری کالا یا خدمات، فاکتورهای تشکیل‌دهنده‌‌ی برند بررسی می‌شوند تا نزدیک‌ترین تخمین مالی برای آن به دست بیاید.

ارزشيابی سهام، روش‌ها و مدل‌ها

ارزشيابی سهام، روش‌ها و مدل‌ها

کتاب ارزشيابی سهام، روش‌ها و مدل‌ها: كانون كارگزاران در جهت توسعه فكری و معنوی بازار سرمايه و با هدف تعيـين صحيح ارزش دارائی ها، اقدام به چاپ كتاب حاضر نموده است . مقصـود آن اسـت كه مدل ها و روش‌های متداول در ارزشيابی سـهام بصـورت مفـاهيمی بـومی شـده در اختيار سرمايه گذاران ، مديران صندوق های سـرمايه گـذاری مشـترك، سـبدگردان ها، مشاوران سرمايه گذاری و تحليل گران مشتاق بازار سرمايه قرار گيرد .

گزارش عملکرد بیمه بازار سال 1399

گزارش عملکرد بیمه بازار سال 1399

در این گزارش مسیر همراهی یک ساله با بیمه بازار را مرور می‌کنیم. اگر دوست دارید رفتار کاربران در بازار آنلاین بیمه را بررسی کنید، آمار و اطلاعات جذابی از بیمه بازار بخوانید و درباره‌ی چشم انداز آن بیشتر بدانید، با این گزارش همراه شوید.

مقایسه معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

مقایسه معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

بازار ارزهای دیجیتال، یک بازار بسیار گسترده و با کاربردهای متنوعی بوده، هم برای سرمایه گذاری و هم برای معامله گری، بازاری مناسب اما پر نوسان به شمار می رود. در این مقاله به مقایسه معامله‌گری و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و مزایا و معایب هر کدام می پردازیم.

چگونه می توان پروژه های رمزنگاری را ارزیابی کرد؟

چگونه می توان پروژه های رمزنگاری را ارزیابی کرد؟

داشتن یک چارچوب ارزیابی هم برای افرادی که به تازگی وارد پروژه های رمزنگاری جدید شده اند و هم برای افرادی که می خواهند سبد خود را گسترش دهند، مفید است. در این مقاله قصد داریم یک چارچوب گام به گام برای ارزیابی پروژه های رمزنگاری را توضیح ‌دهیم.

قطب نمای اقتصاد دیجیتال 202۱

قطب نمای اقتصاد دیجیتال 202۱

فصل‌۱ پویایی‌های‌ دیجیتال‌ و‌ تأثیر‌ آن‌ بر‌ جهان؛ فصل‌۲ تجارت‌ الکترونیک‌ با‌ سرعتی‌ بیشتر‌ از‌ همیشه‌ در‌ حال‌ رشد‌ است؛ فصل‌3 تغییر‌ پرشتاب‌ در‌ صنایع‌ مالی؛ فصل‌4 مورد‌ بزرگ‌ بعدی‌ چیست؟؛ فصل‌5 مختصری‌ از‌ بازار

انواع روش‌های ارزشگذاری سهام

انواع روش‌های ارزشگذاری سهام

ارزش، یک انتظار ذهنی است كه نسبت به منافع مربوط به یک دارایی در آینده در نظر می‌گیریم. این واژه با قیمت تفاوت دارد؛ اگر در خصوص نحوه ارزش‌گذاری سهام شرکت‌ها کنجکاو هستید، توصیه می‌کنیم ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

کاراسهم متشکل از کارشناسان رسمی دادگستری در زمینه تخصصی ارزیابی و ارزشگذاری سهام و اوراق بهادار است که برای انجام خدمات کارشناسی رسمی شامل ارزیابی و ارزشگذاری رسمی و ارائه ی مشاوره کارشناسی در این زمینه تشکیل شده است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...